Olimpiada Wiedzy o Mediach

 

 

ORGANIZATOR OLIMPIADY:

Instytut Dziennikarstwa
Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych
Uniwersytet Warszawski
ul. Bednarska 2/4
00-310 Warszawa

http://kwm.id.uw.edu.pl/

WSPÓŁORGANIZATOR OLIMPIADY:

INSTYTUT DZIENNIKARSTWA, MEDIÓW I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ 
UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO
.....................................................................................................

Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Mediach

15 grudnia 2017 r.

Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Uniwersytetu Jagiellońskiego

ul. S. Łojasiewicza 4, Kraków, s. 0.101 (parter)

Wyniki etapu okręgowe OWoM

Imię

Nazwisko

Punkty 1. etap

Punkty 2. etap

Osoby zakwalifikowane do III etapu

Szymon

Król

18

23

Julia

Wolska

17,5

22

Emilia

Chrzanowska

19

21

Konrad

Pilch

19

21

Marcin

Polak

20,5

21

Aleksandra

Sowa

18,5

20

Róża

Nowina Konopka

18

19

Maria

Raźny

18

19

Natalia

Mak

18

19

Jakub

Wojakowicz

19

18

Osoby niezakwalifikowane do III etapu OWoM

Łukasz

Depta

22

18

Paulina

Jodłoś

20,5

18

Anna

Kulma

20

18

Sara

Oskwarek

19

15

Weronika

Bandoła

19

14

Paulina

Lichoń

17,5

14

Jagoda

Łuczak

19

14

Kacper

Balawajder

17,5

13

Aleksandra

Kokalik

20

13

Joanna

Szymańska

22

13

Zuzanna

Ziemska

18

13

Karol

Loch

17,5

12

Kamila

Szczerbik

19

12

Aleksandra

Szmolke

17,5

12

Wiktoria

Widlarz

19

12

Szymon

Szymański

20

11

Julia

Bober

20

10

Weronika

Ogiegło

20

10

Armine

Chmura

18

0

Łucja

Stempek

20

0

Izabella

Suszyna

18

0

 

 

Harmonogram:

11.30 – rejestracja uczestników

12.00 – rozpoczęcie testu

13.00 – przerwa obiadowa

13.30 – warsztaty radiowe z red. Marcinem Kubatem

14.15 – wykład dr hab. Małgorzaty Lisowskiej-Magdziarz

15.15 – ogłoszenie wyników

Skład Komitetu Okręgowego (woj. małopolskie)

prof. dr hab. Teresa Sasińska-Klas - przewodnicząca

dr hab. Małgorzata Lisowska-Magdziarz - wiceprzewodnicząca

dr Agnieszka Całek - sekretarz (agnieszka.calek@uj.edu.pl)

 

Lista uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu OWoM 2017/2018

Imię

Nazwisko

Punkty I etap

Łukasz

Depta

22

Joanna

Szymańska

22

Paulina

Jodłoś

20,5

Marcin

Polak

20,5

Julia

Bober

20

Aleksandra

Kokalik

20

Anna

Kulma

20

Weronika

Ogiegło

20

Łucja

Stempek

20

Szymon

Szymański

20

Weronika

Bandoła

19

Emilia

Chrzanowska

19

Sara

Oskwarek

19

Konrad

Pilch

19

Kamila

Szczerbik

19

Wiktoria

Widlarz

19

Jakub

Wojakowicz

19

Jagoda

Łuczak

19

Aleksandra

Sowa

18,5

Armine

Chmura

18

Szymon

Król

18

Natalia

Mak

18

Róża

Nowina Konopka

18

Maria

Raźny

18

Izabella

Suszyna

18

Zuzanna

Ziemska

18

Kacper

Balawajder

17,5

Paulina

Lichoń

17,5

Karol

Loch

17,5

Aleksandra

Szmolke

17,5

Julia

Wolska

17,5


-----------------------------------------------------------------------------

 

Punktacja uczestników, którzy nie przeszli do drugiego etapu OWoM 2017/2018

Aleksandra

Mieszaniec

17

Marcin

Siuta

17

Agnieszka

Szpotowska

17

Barbara

Tokarz

17

Agnieszka

Kluszczyńska

16,5

Aleksandra

Reczek

16,5

Julia

Błachuta

16

Anna

Czernecka

16

Agata

Dmytrzyk

16

Nina

Firek

16

Emilia

Jaworska

16

Aleksandra Dorota

Sołtys

16

Adam

Przybyłowicz

15,5

Milena

Chyla

15

Małgorzata

Hopciaś

15

Szymon

Krzyżanowski

15

Justyna

Płachta

15

Magdalena

Zając

15

Dominik

Łaciak

15

Szymon

Kwapiszewski

14,5

Zuzanna

Mirochna

14,5

Krzysztof

Ciastoń

14

Jakub

Hebda

14

Zuzanna

Herniczek

14

Aleksandra

Prochal

14

Olgierd

Sikorski

14

Izabella

Toft

14

Kacper

Zapała

14

Justyna

Bobek

13

Aniela

Drogosz

13

Zuzanna

Janeczek

13

Sara

Kasprzyk

13

Karolina

Podgórnia

13

Julia

Poluk

13

Wiktoria

Szydło

13

Małgorzata

Gońka

12,5

Julia

Kiwała

12,5

Alicja

Tomczyk

12,5

Jakub

Turdza

12,5

Julian

Kowal

12

Piotr

Nieckarz

12

Natalia

Siedlarz

12

Jan

Wawok

12

Oskar

Wojtowicz

12

Szymon

Sak

11,5

Gabriela

Szydłowska

11,5

Joanna

Zięba

11,5

Julia

Bocheńska

11

Katarzyna

Migas

11

Zuzanna

Nepelska

11

Julia

Paszkot

11

Julia

Szewczyk

11

Katarzyna

Kowal

10,5

Franciszek

Ślusarski

10,5

Sara

Kaźmierczak-Elibi

10

Joanna

Lewińska

10

Michał

Leja

9,5

Adrianna

Giza

8,5

Klaudia

Strzesak

8

PRACE PROSZĘ PRZYSYŁAĆ NA ADRES:

INSTYTUT DZIENNIKARSTWA, MEDIÓW I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ

UL. ŁOJASIEWICZA 4

30-348 KRAKÓW

 

 


REGULAMIN OLIMPIADY

REJESTRACJA

KALENDARIUM OLIMPIADY

PROGRAM OLIMPIADY I LITERATURA

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA

TEMATY PRAC

 

----------------------------------------------------------------------------